Menü Kapat

Bankacılık Mülakat Soruları: Neden Bankacılık?

Neden Bankacılıkta Kariyer, Neden bankacılıkta çalışalım?

Neden Bankacılık Sektörüne Katılmak İstiyorsunuz? paniğe kapılmayın çünkü ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz önemlidir. Bu nedenle, görüşmenizdeki soruları nasıl yanıtlayacağınız konusunda size rehberlik edeceğiz. Unutmayın, görüşmeniz odaya girdiğiniz anda başlar, bu yüzden iyi bir izlenim bırakın. Bunun kaçınılmaz sorulardan biri olduğunu bildiğiniz için, size iyi bir beden diline sahip olma hakkında bir fikir vererek, soruları cevaplamanın yollarını ve bankacılık sektörü hakkında kısa bir bilgi vererek cevaplayacağız.

Şimdi konumuza iyi bir giriş yapalım. Neden Bankacılık? Eğer bu soruya vereceğiniz cevap için size makul sürenin dışında bir zaman sunulmuş olsaydı bu içerikteki tüm konuları iyi anlayıp bahsedin ve o iş sizin diyebilirdik. Ama bu soru sizin hızlı bir şekilde geçebilmeniz gereken mülakatın ilk sektörel sorusu; bu soruya vereceğiniz yanıt max. 30 saniye. Bu denklemi hızlı bir şekilde çözebilmek için lütfen yazımızı okumaya devam edin.

İçindekiler

Neden Bankacılık?

İlk denklemi çözmek için burayı iyi anlayın.

Bu soru size gereksiz gelebilir, ancak öyle olmadığını spontane verilecek bir cevabın çok az şans bulacağını belirtmemiz gerek. Öte yandan bu soruya mantıklı bir cevap bulmakta bir o kadar kolay. Bilmelisiniz ki hangi sektörde olursanız olun bu tip bir soru ilk sektörel sorunuzdur.

Finansal alanda çalışmak, zor bir iştir. Saatler uzun, iş hacmi büyük, stres ve sorumluluk seviyesi tavan yapıyor. Bu nedenle, mülakatçılar size neden bankacılık türünden sorular sorduklarında, aslında kendinizi neyin içine soktuğunuzu bilip bilmediğinizi öğrenmek isterler. Ayrıca buna hazır olup olmadığınızı ve bir ay sonra onları terk edip etmeyeceğinizi bilmek istiyorlar.

Sizi bir bankada kariyer yapmaya çeken nedir?

Neden Bankacılık? sorusuna vereceğiniz cevapta bankacılığın en zor yanları hakkında farkındalığınızın olduğunu belirtmelisin.

Örnek cevap:

Lise öğrenimimden itibaren kafamda belirlediğim sektör bankacılıktı ve üniversite tercihlerimi de bu doğrultuda gerçekleştirdim. Kariyerimi finans üzerine yoğunlaştırmak istiyorum. Bankacılığı tercih etmemin sebebi ise sektörel olarak ilgimi çekmesi. Rakamlarla uğraşmayı seviyorum, bankanızın son yıllardaki yenilikleri de oldukça heyecan verici. (O banka hakkında spesifik bilgi birikiminiz olsun) Bankanızın bu pozisyonunu gördüğümde ilk düşündüğüm kurumunuza bir şeyler katabileceğim oldu.

Soruya cevap verirken Orijinal ve Tutarlı Olun

Beğeneceklerini düşünerek genel cevaplar vermeyin. Hatta Finans sektörü sizin için ömür boyu sürdüreceğiniz bir sektör olduğunu belli etmeye çalışın. Ve sakın para için yaptığınızı ima etmeyin.

Onlara bankacılığın finansal anlamda değil, daha derin seviyelerde size çok faydalı göründüğünü açıklayın. Analitik düşünmeyi ve finansal planlamayı sevdiğinizden bahsedin.

Neden Bankacılık? İşte Nedenleriniz?

 1. Banka çalışanlarının toplumda aldığı belli bir saygı düzeyi vardır. Bunun nedeni, müşterilerle doğrudan etkileşim olmasıdır. Ayrıca toplum için önemli ve faydalı olan çeşitli sosyal düzenlerde aktifler.
 2. Öğrenmek için büyük fırsatlar sunan zorlu bir çalışma ortamı sağlar .
 3. Bankalar artık çalışmaları için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyor. Çalışanlar, profillerini geliştiren en yeni bankacılık yazılımı üzerinde çalışıyor.
 4. Bankacılar, çoğu aday tarafından bulunan cazip seçenekler olan çeşitli avantajlardan ve düşük faizli kredilerden yararlanır.

Soruyu Yanıtlarken Bu Bilgilere Göz Atın

 • Seçiminiz kritik olduğu için bu soruyu cevaplarken çok dikkatli olun . Bu sizi korkutmasın, istediğimiz cevaplarınızın geçer not alması, bunun için her nüansı değerlendirmeliyiz.
 • Bu soru , düşüncelerinizde netlik olup olmadığına karar vermenize yardımcı olur . Bu yüzden “Neden Bankacılık?” sorusunu cevaplarken net olun . İyi hazırlanmanız ve hazırladığınız ve başvurduğunuz pozisyon ve organizasyon hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.
 • Mülakattaki jüri üyelerinin, işe alınmaları durumunda sorumluluk almanın gayet iyi farkında olan kendine güvenen ve proaktif adaylar aradığını bilin. Bu nedenler. Yoğun ilgi ve coşku gösterin. Diğer bir ifadeyle tutkularınızı ön plana çıkarın ve mülakatı kırın!

Bankacılık Mülakatlarına Nasıl Hazırlanmalıyım?

Bankacılık mülakatlarında durumu aleyhinize çevirmek için lütfen bahsettiğimiz bu 5 stratejiyi etkin bir şekilde hayata geçirin.

1. Samimi Olun

Profesyonel bir ilişki kurmaya çalışıyorsunuz. Bu kişi veya kişilere karşı samimi ve içten olun.

2. Beden Dili Önemlidir

Zor bir soruyu cevaplarken kendinize güvenmeli ve cevabınızı görüşmeciyi ikna edecek şekilde yansıtmalısınız. Beden dilinizi geliştirmek için aşağıdaki noktaları kontrol edin.

3. Gerçek Bir Gülümseme Verin

Gergin titrek bir gülümseme değil, gerçek bir gülümseme. Kişiye bakın ve en iyi gülümsemenizi verin. İyi bir izlenim bırakacaksınız.

4. Sıkı Bir El Sıkışma Yapın

Sıkı bir el sıkışma yapın. Aileniz ve arkadaşlarınızla pratik yapın. İyi bir sıkı tokalaşma ne çok güçlü ne de çok yumuşaktır. Unutmayın, güveninizi yansıtırken görüşmecinizin elini sıkıca tutmayın, iyi görünmeyecektir.

5. Duruşunuz Önemlidir

Düz oturun, karnınızı bükün, kürek kemiklerinizi geriye doğru itin ve tetikte kalın ama aynı zamanda rahat olun. Çok mu görünüyor? Pek değil, iyi bir duruşun genel sağlık yararları vardır, bu yüzden sadece görüşme için değil, hayatınızda da iyi bir duruş izlemeyi unutmayın.

6. Hazırlık Yoluyla Güven Kazanın

İyi hazırlandığınızda güven kazanırsınız. Hazırlıklarda güven eksikliğini sanki hiç var olmamış gibi ortadan kaldıran bir sihir olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu yüzden bankacılık sınavlarınızda sorulacak en olası soruları hazırlayın ve mülakatlar boyunca kendinizi esintiden izleyin.

7. Neden Bankacılık? Sorusu Haricindeki Diğer Bankacılık Sorularına da Göz Atın

Bu önemli. Nelerle karşılaşabileceğiniz konusunda hazırlıklı olmalısınız. Sizin için daha önce banka mülakatlarında sorulmuş soruları sizin için hazırladık.

-fikir, iyi bir fikir, ipucu, aydınlatma, izinden gitmeBONUS ÖNERİ

Bir bankacılık mülakatına hazırlanıyorsanız, bir çok adayın önem vermediği staj bilgileri kariyer avcıları için oldukça önemli. Bu nedenle mutlaka staj bilgilerinizi gözden geçirip, buradan bir rant etmek için hazırlanın. Mükemmel bir firmada staj yapmamış olabilirsiniz, umutsuzluğa kapılmayın. Ancak bunu mükemmel bir şekilde aktarabilirsiniz.

İyi hazırlanın, Bankacılık mülakatlarında staj ile ilgili soru mutlaka alacaksınız!

Bankacılık Online Video Mülakatlarına Nasıl Hazırlanmalıyım?

Bu konu 21. yüzyılın en popüler mülakat konularından biri. Özellikle Corona salgını sonrası online mülakatlara rağbet arttı. Bu yüzden Video bir mülakata nasıl hazırlanmalı konusunu ayrıca ele almak gerektiğini hissettik.

1. Standart Kurallar Video Mülakatlarda da Geçerli

Bankacılık Mülakatlarına Nasıl hazırlanmalıyım? başlığında geçen tüm tüolar online mülakatlar için geçerli.

2. Hayatı Sessize Alın

Odanızdaki kapı ve pencereleri kapatın. Salondaki televizyonu kapatın. Cep telefonunuzu sessize alın. Kısacası hayatı sessize alın ve mülakata odaklanın.

 3. Tarafsız Bir Arka Plan Bulun

Özensiz yataklı bir yatak odası, dağınık bir ev ofisi, bir mutfak masası… Bunlar görünmeye değer hoş şeyler değil. Mülakat esnasında işe alım uzamının dikkatini hakkınızda olumsuz bir fikre kapılacakları noktalara çekmekten kaçının. Tüm bunlar görüşmeciye sizinle ilgili bilgileri çağrıştırıyor, hiçbiri iyi değil.

Kendinizi üzerinizdeki gömlek, bluz veya elbiseyle çakışmayan bir arka plana yerleştirin. çalışmayan bir arkaplana yerleştirin. Asla duvara yaslanmayın. Burada fiziksel olarak duvara yaslanmaktan bahsetmiyoruz. Sandalye ve duvar arasında online mülakat ekranında belli olabilecek kadar bir derinlik katın. Gerekirse masanızın konumunu mülakata özel nötr bir duvara göre pozisyon aldırın.

Doğal olun. Yapay arka planlar kullanmaktan kaçının.

4. İyi Bir Aydınlatmaya Sahip Olun

Video mülakata gireceğiniz odada daha öncesinde prova yapın. Işığın miktarını kamerada görün. Yeterli değilse daha aydınlık bir oda veya bir aydınlatma kullanın. Olabildiğince net göründüğünüzden emin olun.

5. Göz Kontağı Kurun

Şimdi bu çok mu önemli diyebilirsiniz. Fiziksel bir mülakatla online mülakatı birbirinden ayıran en belirgin fark bizce bu. Online mülakatlarda en çok yapılan hatalardan biriside şüphesiz bu. Bu şansı muhakkak kullanın.

6. Ekipmanlarınızı Test Edin

Mülakata katılmadan önce bilgisayarınızı ve modeminizi kısa bir süre dinlendirmeniz sizin aleyhinize olacaktır. Zira online mülakatta bilgisayarın takılması yada internet bağlantınızın kopması size 2. bir şans tanımayabilir. Böyle bir şansı geri elde etseniz dahi motivasyon bozulması veya dikkat dağınıklığı oluşabilir.

Telefondan online mülakata katılacaksanız mutlaka telefonunuzu sabitlemek için bir düzenek ayarlayın. Öte yandan devamlı açının değişmesi hem hoş bir görüntü olmayacak ve sizi rahatsız hissettirecek beden dilinize yansıyacaktır.

7. Kulak İçi Kulaklık Kullanın

Bu maddeyi yazıp yazmama konusunda çok tereddüt ettik; sizi gülümsetecek bir nüans olduğuna karar vererek kaleme aldık. Kulak üstü bir kulaklıkla online mülakata katılmayacağınızı zaten biliyoruz 🙂

8. Arka Planda Notlar Tutun

Hazırlandığınız bir konu hakkında soru alabilir veya bahsetmek istediğiniz spesifik bir konu o an aklınıza tam olarak gelmeye bilir. Böyle bir duruda oluşturduğunuz notlara gizlice göz atabilirsiniz. Merak etmeyin bu sizi kopyacı yapmaz.

9. Alıştırma Yapın

Bunu alıştırmayı ayna karşısındada yapabilirsiniz fakat; önerimiz online mülakatın havasını bir nebze daha hissettirecek bir kamera karşısında kendinizi görerek yapmanız daha verimli olacaktır.

10. Kendinizden Emin olun

Evet, belki de bu zincirin en etkili halkası bu. Kendinden emin, ne istediğini bilen bir profil çıkarın.

İlginizi çekebilir: Video özgeçmiş nasıl yapılır?

Bankacılık Mülakatlarında Sorulan Teknik Sorular

Bankacılık mülakatlarında çıkabilecek mülakat sorularına mutlaka göz atın. Bunu boşa bir çaba olarak görmeyin. Emin olun bu soruları nasıl yanıtlamanız gerektiğini bilmek, kısacası aday olarak oturduğunuz koltukta size güç verecektir.

1. Hiç kızgın bir müşteriyle uğraşmak zorunda kaldınız mı? Nasıl hallettin?

Örnek Cevap:

Böyle bir durumda müşterilerin beklentilerini anlamaya çalışırım. Şikayetlerini dinlemeye çalışarak memnuniyetlerini sağlama sorumluluğunu üstlenirim.

2. Neden bankacı olmaya karar verdiniz?

Örnek Cevap:

Finans endüstrisindeki bir kariyerin muhasebe ve problem çözme konusundaki bilgi ve becerilerimi en faydalı şekilde kullanacağını hissediyorum. Finans dünyası beni her zaman büyüledi kısacası hırslı ve çalışkanım ve şirketinize büyük değer katabilirim.

3. Bir bankacı pozisyonu için en önemli niteliklerin neler olduğunu düşünüyorsunuz?

Örnek Cevap:

Bir bankacının iyi muhakeme, hizmet yönelimi ve stresli koşullar altında iyi başa çıkma becerisine sahip olması gerekir. Bu sebeple Organizasyon becerileri, zaman yönetimi ve güçlü bir iş etiği de bu iş için çok önemlidir.

4. Bir müşteriden para çekme ücreti için yanlışlıkla fazla ücret alındığı bir durumu nasıl ele alırsınız?

Örnek Cevap:

Böyle bir sorunla karşılaştığımda sorunu makul bir bakış açısıyla çözmek için müşteriyle ortak olmayı ve düşük banka hesabı bakiyeleri için e-posta uyarı özelliğimizin nasıl olduğunu göstermeyi teklif ediyorum. Bir dahaki sefere bunun olması durumunda müşteriye sakince rehberlik eder ve doğrudan müşteri hizmetini aramak için özel bir numara sağlarım. Ve bu durum tekrar yaşanırsa aramaları şahsen cevaplayacağıma dair ona güvence verirdim.

5. Neden bu bankanın becerilerinize uygun olduğunu düşünüyorsunuz?

Örnek Cevap:

Şirket geçmişinizi ve politikalarınızı araştırdıktan sonra, müşteri hizmetleri, doğruluk ve akıllı yatırım konusundaki becerilerimin müşterilerinizin akıllı finansal kararlar almasına yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Ve zorlu müşterilerle ilgili daha önce deneyim sahibi oldum.

6. Faturasının son ödeme tarihinde 50 TL’lik bir ödeme için bankaya gelen müşteriye ne satarsınız?

Evet bu bankacılık mülakat sorusuna cevabınız ne olurdu? Bu soru 2020 yılında Garanti BBVA Müşteri danışmanlığı Online mülakat konferansında soruldu. Burada içeriğe ulaşabilirsiniz.

7. Bir müşteri bu banka hakkında ikna olmadıysa, fikrini nasıl değiştirirsiniz?

Örnek Cevap:

Yaşam tarzlarına bir göz atardım ve bu bankanın buna nasıl mükemmel uyduğunu görürdüm. Potansiyel müşteri yurtdışına çok gidiyorsa, onlara uluslararası para çekme tekliflerimizin nasıl en iyi ve en uygun olduğunu gösterirdim. Bu konuşma sırasında, her şeyi olabildiğince basit ve kolay tutmaya çalışırdım, böylece zaman ve para için en iyi yatırım olduğunu hissedebilirdi. Bankanın onlara verebileceği kişisel katma değeri vurgulardım.

8. Bir müşterinin riskli bir yatırım kararı almak istediği bir zamandan bahseder misiniz? Nasıl tepki verdin?

Örnek Cevap:

Bir keresinde bir start-up şirkette çalışıyordum. Kurucu, yatırım yapmak yerine büyük bir şirketten satın alma teklifi almıştı. Almak istediklerinden emin olduktan sonra şirketin teklifini kontrol ettim. bu büyüklükteki bir şirketin tipik bir teklifinden oldukça düşüktü Hisse senedi fiyatları da düşüktü ve bazı mali sıkıntıları varmış gibi görünüyordu. Satın alma rakamını yeniden müzakere etmedikleri zaman müşterimle konuştum ve dile getirdim. Daha istikrarlı şirketlerden daha da iyi teklifler alabileceklerini fark etmelerini sağlamak yeterliydi.

9. Neden bankacılık sektöründe kariyer yapmak istiyorsunuz?

Neden bankacılık sektöründe kariyer yapmak istiyorsunuz? Çünkü; bankacılık sektörü kazançlı ve ekonomimizde önemli bir rol oynuyor. Buda beceri ve bilgi geliştirmek için zorlu roller ve fırsatlar sunar. Sektörün dinamik doğası ve ekonomik senaryoyla ilgisi, bankacılık sektöründe kariyer yapmak istememin nedenidir.

10. Banka hesap türleri hakkında bilgi verir misiniz?

Çeşitli banka hesapları, hesap sahibinin ihtiyacını karşılamak için farklı amaçlara sahiptir. Para biriktirmek veya yatırım yapmak için en sık kullanılan 4 banka hesabı:

 1. Birikim Hesabı – Hesap sahiplerinin parasal faiz elde ederken para biriktirmelerini ve çekmelerini sağlayan, yaygın olarak kullanılan bir mevduat hesabıdır.
 2. Cari Hesap – Günlük işlemler için kullanılan cari hesap, kullanıcıların düzenli olarak birden fazla işlem yapmalarına ve gerektiği kadar para çekmelerine olanak tanıyan bir mevduat hesabı türüdür.
 3. Sabit Mevduat – Sabit mevduat, uzun vadeli tasarruflar için kullanılmaktadır. Yatırımcılara, paranın belirli bir süre için çekilmemesi koşuluyla mevduattan kazanılan faiz hakkı verir. Sabit mevduat faiz oranı tasarruf hesabına göre daha yüksektir ve %4 – %7,5 arasında değişebilir.
 4. Vadeli Mevduat Hesabı – Bankaların düzenli geliri olan kişilerin faiz geliri elde ederken her ay sabit bir miktar biriktirmelerine yardımcı olmak amacıyla sunduğu kişiye özel mevduat hesabıdır.

11. Sürekli değişen bankacılık senaryosu ile bankacılık sektörünün ihtiyaçlarının neler olduğunu düşünüyorsunuz?

Örnek Cevap:

Mevcut ekonomik durum göz önüne alındığında, bankaların büyüme için tasarrufların tüm sektörlere yeterli dağılımına yönelik çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. Bankacılık süreçlerini verimli hale getirmek için profesyonel ve modern yönetim tekniklerine de ihtiyacımız var.

Bankalar ayrıca toplumun tüm kesimlerinin kredi ihtiyacını karşılayacak stratejiler uygulamalı ve borcunu ödeyemeyen sık sık temerrüde düşenlere kredi vermeyi kısıtlamalıdır.

12. Hesaplarınızı çalıştırmanın yaygın yolları nelerdir?

Hesapları şu yollarla çalıştırılabilir:

 1. Banka Şubeleri.
 2. Mobil bankacılık.
 3. ATM.
 4. İnternet bankacılığı.

13. Kredi limiti nedir?

Kredi limiti, bir borçlunun bankadan alabileceği kredi miktarıdır. Hem banka hem de borçlu tarafından kabul edilir. Kredi limiti nedir? Bunlar, borçlunun gerektiğinde çekebileceği hazır fonlardır. Borçlu, toplam krediden ihtiyaç duyduğu miktarı ödünç verebilir ve sadece çekilen paraya faiz ödeyebilir.

14. Kredi notu denince ne anlıyorsunuz?

Bu banka mülakat soruları denilince akla gelen ilk sorulardan birisidir. Kredi notu denince ne anlıyorsunuz? Kredi notu, bankaların kredileri, borçlunun kredi ödeme geçmişine, krediyle ilişkili geri ödeme risklerine vb. göre derecelendirmek için kullandığı bir sınıflandırma sistemidir.

15. Neden bir kredi yönetim sistemine ihtiyacımız var?

Banka mülakat soruları, bankayla ilgili çeşitli soruları içerir. Neden bir kredi yönetim sistemine ihtiyacımız var? Çünkü; Kredi yönetim sistemi, hesap sahiplerine yatırılan parasal işlemlerin kontrolüne yardımcı olur. Bankaların kredileri kontrol etmesine ve kârlarını optimize etmesine yardımcı olduğu için bir kredi yönetim sistemine ihtiyacımız var. Sistem, kredi şartlarını doğrudan yöneterek kötü borç ve giderleri kontrol eder. Hatta Etkin bir kredi yönetim sistemi, fonları sürdürülebilir kılar ve iflası önler.

16. Bankaların gelir kaynağı nedir?

Bankaların gelir kaynağı nedir? Bankalar karlarının çoğunu kredi vererek sağlarlar. Tüm krediler, bankalar için bir gelir görevi gören bir faiz oranından ödünç verilir.

Bankalar ayrıca çevrimiçi fatura ödemeleri, hesapların bakımı ve bu tür diğer hizmetlerden alınan ek ücretlerden de kazanırlar.

17. Bankacılıkta Sizi Nasıl Bir Yaşam Tarzı Bekliyor

Dikkatli olun, çünkü yaşam tarzıyla  ilgili bu soru zor bir soru . Bundan iki şey çıkarmak istiyorlar. Her şeyden önce, para için bu işin içinde olup olmadığınızı görmek istiyorlar ve ikincisi, çok çalışmaya hazır mısınız? Dürüst cevap verin, ancak çekinmeden. Otuz yaşından önce bir tekne almayı umduğunuzu söylemeyin çünkü onların amacı bu değil.

Çalışma saatleri gerçekten uzun, ama sizi hasta edecek kadar değil. Bunun dışında genelleme yapmayın. Başvurduğunuz bankanın bu konuda çok hafif bir politikası olabilir. Bu nedenle, açıklamalarınızdan rahatsız olabilirler.

Bankacılıkta Sizi Nasıl Bir Yaşam Tarzı Bekliyor? sorusuna verebileceğiniz en basit yanıt; “Neden Bankacılık? İşte Nedenleriniz?” başlığımızda yer alan maddelerden birkaçı olabilir.

18. Şube, bölge müdürlüğü, genel müdürlük bunlardan hangisinde ve hangi pozisyon da çalışmak istersiniz?

Bu soru 2020 Garanti BBVA Müşteri Danışmanlığı Online mülakatında soruldu. Dilerseniz buradan içeriğimize ulaşabilirsiniz.

Şimdide bankacılık mülakatlarında en sık sorulan genel sorulara göz atalım;

Banka Mülakatlarında Sorulan Genel Sorular

1. Kariyer hedefiniz nedir? İncele

2. Bu kalemi bana sat İncele

3. Bana özgeçmişinde olmayan bir şeyi anlatır mısın? İncele

4. Stres altında çalışabilir misiniz? İncele

5. Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? İncele

6. Özgeçmişinizde olmayan bir şeyden bahseder misiniz? İncele

7. Kendinizi nasıl tanımlarsınız? İncele

8. Pozisyonda karşılaşmayı beklediğiniz zorluklar neler? İncele

9. En zayıf yönleriniz nelerdir? İncele

10. En güçlü özelliğiniz nedir? İncele

11. Sizi ne motive eder? İncele

12. Aldığınız en zor karar neydi? İncele

13. Gelecek için amaçlarınız neler? İncele

14. En büyük tutkunuz nedir? İncele

15. Kendinizi 5 yıl sonra nerede görüyorsunuz? İncele

16. Arkadaşların seni nasıl tanımlar? İncele

17. İşe ne zaman başlayabilirsiniz? İncele

Evet sevgili okuyucu dev bankacılık mülakat rehberi yazımızın sonuna geldik nitekim Bankacılık mülakat deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Garanti Bankası Müşteri Danışmanlığı Sınav ve Mülakat Aşamaları veye Vakıfbank Mülakat Soruları ve Öneri Cevaplar yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Bankacılık mülakatınızda başarılar dileriz. Daha başka merak ettiğiniz konular varsa yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. En kısa sürede cevaplamak için çalışacağız. Ayrıca Banka mülakatınız hakkında lütfen bize bilgi verin. Size hangi sorular soruldu? Mülakatın en çarpıcı noktaları nelerdi? Bu noktalara gelişimimiz için önem veriyoruz. Sevgiler 🙂

Bu içeriği paylaşmak ister misin?:
Posted in Banka Mülakatları

İlgili Makaleler

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir